Вже минуло три тижні від того, як новообрані депутати вступили в свої повноваження. Зараз йде багато питань в сторону новообраного міського голови, а от чим будуть займатись 54 депутати, не ясно. Виборчих програм, окрім Самопомічі, у решти партій нема. Яким бачать місто наші депутати? Хто відповідальний за те, що в Миколаєві відбуватиметься? Ми — жителі міста, цього не знаємо. Бо ця невизначена відповідальність дозволяє “умивати” руки кожному депутату. В результаті така імпотентність нас не влаштовує.
Тому сьогодні фракції мають сформувати коаліцію і підписати коаліційну Угоду, де повинні бути чітко обговорені, погоджені і прописані плани роботи сформованої більшості. На носі прийняття бюджету, важливого документу. Які пріоритети цього бюджету? На що робитимуть ставку і що будуть вкладати в бюджет розвитку? ДемАльянсу цікаво, як кожна партія ставиться до депутатських коштів, які щороку закладаються в бюджет? Маємо в місті практику, що ці гроші по п’ять копійок розкидуються на майданчики, матеріальну допомогу, вікно в школі і т.д. Подивіться, куди витратили депутати свої кошти в 2014 році. Ось наприклад, розмір закладених 9 млн. грн. на діяльність депутатів в бюджеті 2015 року майже рівняється капітальному ремонту 36 школи – 11 млн. грн., який вже другий рік не можуть зробити з аргументацією, що коштів нема. Знову ж таки, ці кошти можуть розділитись на пріоритети бюджету 2016 року .
Формування більшості — це нормальна практика, яка працює сьогодні в світі. Якщо більшості в раді немає, то склад недієздатний. Наші колеги в Чернігівській міській раді ініціювали це питання і вже мають коаліційну Угоду.
Тому ДемАльянс звертається до голів фракцій і закликає вас сісти за стіл переговорів і прийняти рішення, як ви будете працювати далі. Миколаївці мають право знати, що ви робитимете і хто відповідальний.
Добавить комментарий