• Сегодня: Воскресенье, Сентябрь 24, 2017

Жители Новой Одессы пожаловались на депутатов из УКРОПА

В редакцию «Новой Одессы» пришло открытое совместное обращение от жителей г. Новая Одесса и жителей села Себино, Новоодесского района, а также активистов общественного движения «Вольная Журналистика», которые возмущены беспределом депутата Николаевского областного совета от партии «УКРОП» Ковальчука П. В., депутата Новоодеского районного совета от партии «УКРОП» Ипатенко Ю. В. и его жены Ипатенко Р. И.

Стоить отметить, что депутат Новоодесского районного совета от партии «УКРОП» Ипатенко Ю. В. и его жена Ипатенко Р. И. являются помощниками депутатов Верховной Ради Украины Бриченко и Креминя, также Ипатенко Ю.В. является советников главы Николаевского областного совета Москаленко Виктории.

Жители г. Новая Одесса и Новоодесского района с активистами движения «Вольная Журналистика» обращаются к руководству партии УКРОП и руководству СБУ. В открытом обращении граждане сообщают, что депутаты Ковальчук и Ипатенко безнаказанно занимаются противоправными действиями в отношении обычных граждан. А жена Ипатенко Юрия Ипатенко Раиса незаконно хотела занять должность директора центра занятости в г. Новая Одесса.

Также граждане сетуют, что депутат Ковальчук собирает у себя дома барельефы Ленину, красные знамена и остальную антиукраинскую символику.

Обращение и фото соответствующих документов прилагаются.

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ
Президенту України
Генеральному прокурору України
Голові Верховної Ради України
Голові Служби Безпеки України
Міністру Внутрішніх справ України
Керівництву політичної партії «УКРОП»
Ми жителі Новоодещини обурені речами,які сьогодні відбуваються за участі псевдо патріотів, жителів міста Нова Одеса сімейства Іпатенко Юрія Володимировича, Іпатенко Раїси Іванівни, та їх спільником Ковальчуком Петром Васильовичем.

За допомогою активістів руху «Вільна Журналістика» нам вдалось отримати документальне підтвердження істинного обличчя цього подружжя, подружжя істинних «політичних рекетирів», піку непорядності та підлості і це все про тих людей,які сьогодні є помічниками депутатів Верховної ради. У вказаних документах чітко видно обличчя цих людей.

Ми сподіваємося,що на викладені документи звернуть увагу в першу чергу керівники прокуратури області, СБУ, та Національної поліції.
Жители Новой Одессы пожаловались в СБУ и руководству партии УКРОП на их депутатов-беспредельщиков (Фото, Документы)
Крім того, хотілося б, щоб розплющили очі поважні депутати Верховної Ради Кремінь Тарас Дмитрович, помічницею, якого є псевдо патріотка Іпатенко Раїса Іванівна та Бриченко Ігор Віталійович, помічником, якого є Іпатенко Юрій Володимирович.

До речі, Юрій Володимирович Іпатенко, є ще й штатним помічником голови обласної ради Москаленко Вікторії Вікторівни. Отримує з бюджету заробітну платню,напевне повинен з 8.00 до 17.00 бути на робочому місці. А чи це на сьогодні так?????

Також ми надали редакції списки обдурених членів виборчих комісій,які відпрацювали вибори до Верховної ради та місцевих рад і яким Іпатенко Юрій Володимирович не заплатив жодної копійки виказавши,що фінансування у партії УКРОП немає. Такий же злочин він зробив і в 2012 році. Про це можна прочитати у статті під назвою («Денежные разборки» в Новой Одессе между Николаевскими оппозиционерами).

Всі жителі Нової Одеси знають Іпатенко Юрія як «політичного рекетира». Про це можна прочитати в статті під назвою (Новоодесские предприниматели просят наказать местного депутата-рэкетира Ипатенко (Заявление).

Цей «політичний рекетир», цинічно заявляє про безлад у Нової Одесі, а сам не сплачує податки за землю яку він захоплює. І це в той час, коли місцевому бюджету потрібні кошти. (Є документи).

Цей «політичний рекетир», цинічно врізається в газопровід та не сплачує кошти за газ. І це тоді, коли газові постачальники заявляють, що в них борги і звалюють це на плечі пересічних громадян. (Є документи).

Цей «політичний рекетир», цинічно обіцяє мешканцям Нової Одеси працевлаштування на в період передвиборної компанії, а потім не платить заробітну плату. (Є документи).

Цей «політичний рекетир», обманював коли в автобіографії писав що він закінчував Харківський національній автомобільно-дорожній університет. (Є документи).

Шановні керівники партії УКРОП, невже сьогодні цей ПСЕВДО ПАТРІОТ працює на авторитет партії. В Новій Одесі усі люди знають,що він навіть не член ПАРТІЇ УКРОП. ГАНЬТЬБИТЬ ЧИСТЕ ІМ Я ПАРТІЇ «УКРОП».

Також звертаємо увагу на його спільника горе депутата обласної ради Ковальчука Петра Васильовича. Якого особисто міліція ловила у Себинських лісосмугах коли він випилював лісосмуги на дрова, коли від віддубасив свого робітника за те, що той на його думку вкрав у нього бензопилу.
Жители Новой Одессы пожаловались в СБУ и руководству партии УКРОП на их депутатов-беспредельщиков (Фото, Документы)
Діагноз перелом основи черепу. Це що за депутат обласної ради? Хто його «кришує»?????

Ці дві карні справи були дивним чином закриті!!!!!!!!!!!!!!!!! Який приклад депутат обласної ради сьогодні показує?????????

І ще раз звертаємося до керівництва партії УКРОП, політичну силу якої він представляє у обласній раді!!!!!! Він ПАПЛЮЖИТЬ чисте ім’я партії!!!!!!!!!!!! Хіба Ви це не бачите? І наостанок, про використання земельних ділянок своїх односельчан.

Обробляє без будь яких документів, земельні паї людей, кидає їм копійки, а головне не сплачує на протязі багатьох років жодної копійки податків!!!!!!!!!!! Не декларується.

ЦЕ ПРИКЛАД ДЕПУТАТА ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІД ПОЛІТИЧНОЇ СИЛИ ПАРТІІ УКРОП????

Також шановні читачі, просимо подивитись на ці фото будинку КОВАЛЬЧУКА ПЕТРА ВАСИЛЬОВИЧА ПСЕВДО ПАТРІОТА. У країні діє закон про декомунізацію. БАРЕЛЬЄФИ ЛЕНІНА на кожному куту будинку!!!!!!!!!!!! Це що?????????

У цього псевдо патріота який представляє партію УКРОП в обласній раді є СОВІСТЬ? МОРАЛЬ? Коли члени партії одні з перших сформували батальйони,за власні кошти придбавали обмундирування та захистили кордони на сході цей горе ПАТРІОТ збирає ЛЕНІНА та чіпляє на хату!!!!!!!!!!!

Ми радимо дійсним громадським патріотам Миколаївщини навідатись за адресою: с. Себине, Новоодеського району, вул. 40 років ПЕРЕМОГИ, будинок 12!!!!!!!!!!!!!!!

До речі він теж. Не є членом партії УКРОП.

Також правоохоронні органи повинні перевірити та наказати Іпатенко Раїсу Іванівну, яка всупереч діючого законодавства намагалася стати директором Новоодеського центру занятості, та в особистих даних вона писала, що з 1999 року та по теперішній час вона працює директором приватного підприємства «Кардинал», але справа в тому що такого підприємства не існує. Вона усвідомлюючи в документах писала БРЕХНЮ!

Ось такі ПАТРІОТИ!!!!!!!!!!!! ГАНЬБА !!!!!!!!!!!!

 

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.