• Сегодня: Четверг, Сентябрь 7, 2017

Відкритий лист Генеральному прокурору України

Генеральному прокурору України

Луценко Ю.В.

 голови Громадської організації

«Українська правозахисна асоціація

«Закон та Справедливість»

Надіч Н.Д. 

 

Шановний Юрію Віталійовичу!

 29 червня 2016 року в процесі судового розгляду справи № 477/1174/16 про адміністративне правопорушення щодо Ботаніна Андрія Леонідовича під головуванням судді Жовтневого районного суду Миколаївської області Полішко В.В. було встановлено та підтверджено працівниками Миколаївської місцевої прокуратури № 2 про фальсифікацію процесуального документу, а саме протоколу про адміністративне правопорушення щодо Ботаніна А.Л.

Представник прокуратури Лісовец М.Ю. пояснив суду, що саме він виготовив протокол про адміністративне правопорушення № 2 від 15.06.2016р.  від імені керівника прокуратури Рябого Є.І., а прокурор Рябий Є.І. не займався виготовленням (оформленням) протоколу і поставив підпис в даному акті, який містить зазначення, що саме Рябий Є.І. його оформив. Крім цього, прокурор Рябий Є.І. був відсутній в приміщенні, де було складено протокол і особа, яку намагаються притягнути до адміністративної відповідальності (до речі  притягнути до відповідальності безпідставно та необґрунтовано) взагалі ніколи не бачив прокурора Рябого Є.І.

Отже, прокуратура в судовому засіданні повністю підтвердила факт підробки документу, також підтвердила факт того, що прокуратурою ганебно порушуються процесуальні права Ботаніна А.Л., а саме прокурор Рябий Є.І. не роз’яснив  процесуальних прав (і не міг їх роз’ясняти в силу своєї відсутності) особі, щодо якої складено протокол, не забезпечив виконання норм глави 19 КУпАП (ст.ст.  254, 255, 256 КУпАП) та порушив конституційні права громадянина.

Отже, сьогоднішнє судове засідання є яскравим прикладом того, що прокуратура є першим порушником закону. Вказані вище порушення мають тяжкі наслідки, оскільки діями прокуратури позбавлено особу конституційних прав.

Прошу рахувати дане повідомлення саме як повідомлення про злочин і відкрити кримінальне провадження за фактом перевищення службових обов’язків  та підробку документу працівниками прокуратури, негайно відсторонити винних осіб від займаних посад. І саме головне притягнути до відповідальності винних осіб, оскільки працівники прокуратури поводяться як злочинне угрупування, а не органи державної влади, які відповідно до Конституції та законів України здійснюють обвинувальну, представницьку, контрольно-наглядову функції в державі.

Шановний генеральний прокуроре України, припиніть,  будь-ласка прокурорське свавілля на місцях!

29.06.2016р.                                                                                                                                                        Голова ГО «УПА «Закон і Справедливість» Н.Д. Надіч

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.