• Сегодня: Вторник, Август 9, 2016

Шукаємо команду твого міста

26 жовтня миколаївці, по ідеї, мають переобрати нові органи місцевого самоврядування – міського голову (або в народі — мера) і депутатів, тих хто представлятиме їх інтереси.  Судячи по тому як ці 5 років працювала наша рада, то десь у Швеції цих би людей ні за що в життя не вибрали б знову, а більшість з них вже сиділи в місцях особливо віддалених.

Всю гамму корупції, недбалості, наплювательського відношення до людини кожен з нас відчуває виходячи зі свого будинку.

Новий закон змінює правила гри і тепер в міськраді будуть представлені команди політичних партій. Депутат, та, власне, і мер   – не завгосп. Нічого не маю проти завгоспів, тому і звертаю на це увагу, бо  зараз ходить помилкове розуміння і підміна понять. Люди, які не вміють бути політиками і бояться про це говорити замінюють суть представника громади. Звісно, виборцям політики не подобаються, краще їх по- іншому називати.

Депутат —  людина, яка дивиться далі свого носа і своєї кишені  і може знайти і організувати спеціалістів, які дійсно розуміються у своїй галузі. Ця людина — частина команди з певним бачення вирішення проблем міста. “Команди”  «крепких хозяйственников», «николаевцев», і тих, хто «поверне мир» сюди не попадають.

І звісно, депутат – представляє та захищає інтереси своїх ВИБОРЦІВ. До речі, якщо в україномовній вікіпедії ціль політичної партії — прийти до влади, то в англомовній — представляти інтереси своїх виборців.

 

Тому ДемАльянс шукає кандидатів нашого міста. Якщо ви готові взяти на себе таку відповідальність (бо її там багато),  маєте ідеї реформування Миколаєва і наміри з командою  працювати  чесно і відкрито, тоді заповнюйте анкету, яка додана нижче.

Всі наші кандидати будуть проходити відкритий і незалежний  Номінаційний комітет до якого ми запросили для авторитетних людей в різних середовищах

Давід Арахамія — ініціатор і ідейний натхненник проекту “Народний”. Давід разом з командою талановитіших людей запустив проект “Волонтерський десант в Мінобороні”. Паралельно йому вдається вести бізнес  в ІТ-сфері.

Людмила Приходько.  Тьютор МВА-центру Відкритого унверситету Великобританії. Людмила спеціалізується в сфері управління і вже неодноразово проводила курси для громадських активістів Миколаєва.

Євгенія Дулько. Координатор проект АРТ-оптимісти.

Також серед членів комітету представниця ДемАльянсу — Юлія Гречка.

 

Всі ці люди мають свою громадянську позицію, активно її проявляють, розуміють хто такий депутат і якими якостями має володіти людина, щоб  стати дійсно представником громади. Ці люди допоможуть нам провести незалежне оцінювання всіх кандидатів, а вже далі на розсуд миколаївців.

Анкета тут

Добавить комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.